+48 509 277 414
biuro@makk.pl
  • Zdrojowe Osiedle Nałęczów

Zdrojowe Osiedle to kompleks  budynków  wielorodzinnych o stylowej,  pięknej architekturze,  nawiązującej do zabytkowych, nałęczowskich willi. Powstająca inwestycja kierowana jest zarówno dla tych, którzy na stałe chcą zamieszkać  w Nałęczowie, jak również dla osób, które planują  zakup mieszkań z przeznaczeniem na wynajem nie wykluczając  własnego użytkowania na cele rekreacyjne. Pierwszy etap realizacji Zdrojowego Osiedla to 6 stylowych, wielorodzinnych  budynków mieszkalnych. W każdym budynku jest 8 lokali mieszkalnych ciekawie zaprojektowanych i atrakcyjnie wyposażonych.

Budynki powstały według trzech oryginalnych projektów. Znajdują się w nich mieszkania o wielkości od 42 do 108 m2 oraz lokale usługowe. Kolejne etapy budowy osiedla, to obiekty o tej samej architekturze

  • dziewięć willi z odpowiednim wyposażeniem przeznaczone pod wynajem dla seniorów;
  • Medical SPA,
  • Klinika Jednego Dnia,
  • Dom Seniora.

Stworzyliśmy miejsce, gdzie będzie można w spokoju i ciszy nałęczowskiej realizować swoje pasje oraz zainteresowania.

„Zdrojowe Osiedle”  jest połączeniem nowoczesności i wysokiego standardu przy zachowaniu harmonii z otaczającą  go okolicą lessowych wąwozów. Walory przyrodnicze i lecznicze Nałęczowa sprawiają , że następuje coraz większe zainteresowanie tym  ośrodkiem turystyki  uzdrowiskowej  i  medycznej. W perspektywie kilku lat potwierdzi się trafność wyboru inwestycji  w nieruchomości  Zdrojowego Osiedla w Nałęczowie.
Zainwestuj w swoje uzdrowisko.